Ogłoszenie o rekrutacji na zajęcia podwyższające kompetencje językowe kadry uczelni

w ramach projektu „P erspektywy W spółpraca S ynergia Z arządzanie w Tarnowie”; zadanie nr 4. Podwyższenie kompetencji językowych kadr uczelni w celu podnoszenia jakości zajęć dydaktycznych dla studentów.

Zapraszamy kadrę akademicką PWSZ w Tarnowie do udziału w  nieodpłatnych, indywidualnych zajęciach podwyższających kompetencje językowe, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Oferta skierowana jest do członków kadry akademickiej PWSZ w Tarnowie zatrudnionych na umowę o pracę, między 30 a 60 rokiem życia.
Celem indywidualnych zajęć jest podnoszenie kompetencji dydaktycznych kadr uczelni
w zakresie prowadzenia dydaktyki w języku obcym.

Uczestnikom oferujemy 140 godzin dydaktycznych wysokospecjalistycznych zajęć językowych na poziomie B2, C1 lub C2, obejmujących obszar zawodowy/branżowy/kompetencji miękkich/, realizowanych wg indywidualnego harmonogramu i programu, w terminie od 16 listopada 2020 do 31 marca 2022.

Przewidywana liczba osób objętych wsparciem to 44.

Zgłoszenia można dokonać poprzez uzupełnienie Formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie internetowej projektu: https://perspektywy.pwsztar.edu.pl,
a następnie przesłanie skanu zgłoszenia na skrzynkę mailową: perspektywy@pwsztar.edu.pl lub osobiście w Biurze Karier, Projektów i Współpracy PWSZ w Tarnowie
(budynek C, pok. 300 e).

Rekrutacja trwa od 06 do 13 listopada 2020r.

Dokumenty niezbędne do rekrutacji:

Dokumenty uzupełniane po zrekrutowaniu do grupy docelowej: