Szkolenie z baz danych  IEEE Xplore® Digital Library

Szkolenie z baz danych
IEEE Xplore® Digital Library

Biblioteka PWSZ w Tarnowie zaprasza na szkolenie, którego tematem będzie użytkowanie baz danych IEEE Xplore® Digital Library, które odbędzie się 26 marca 2019 r. o godz. 11.30 w sali 06 budynek C.

Bazy zakupione w ramach projektu : P erspektywy W spółpraca S ynergia Z arządzanie w Tarnowie.

Dostęp do baz na stronie biblioteki w zakładce e-zbiory : http://biblioteka.pwsztar.edu.pl/e-bazy/

Biblioteka cyfrowa IEEE Xplore®. zapewnia dostęp do pełnych tekstów oraz bibliograficznej informacji w zakresie inżynierii elektrycznej i informatyki, zawierającej wysokiej jakości materiały z IEEE, a także Institution of Engineering and Technology (IET),

PWSZ w Tarnowie subskrybuje IEEE STEM Journals Collection.

W ramach IEEE STEM Journals Collection (skrót od sci ence, technology, engineering, and math) uczelnia uzyskała dostęp do 45 wiodących czasopism IEEE.