Szkolenia podnoszące kompetencje zarządcze kadr kierowniczych  i administracji uczelni

Szkolenia podnoszące kompetencje zarządcze kadr kierowniczych i administracji uczelni

w ramach projektu „Perspektywy Współpraca Synergia Zarządzanie w Tarnowie”; zadanie nr 17. Moduł zarządzania w instytucjach szkolnictwa wyższego. Podniesienie kompetencji zarządczych kadr kierowniczych i administracji uczelni.

Zapraszamy członków kadry kierowniczej/administracji  PWSZ w Tarnowie do udziału w  nieodpłatnych szkoleniach podnoszących kompetencje zarządcze realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Szkolenie „Komunikacja z pokoleniem Z” – 18 maja 2021r. godz. 8.30-13.00

1. -Cechy pokoleń BB, X, Y, Z – w życiu i pracy
  2. -Komunikacja z pokoleniem studentów Z
  3. -Zarządzanie i motywacja pokolenia Z
  4. -Asertywność w komunikacji z pokoleniem Z

Szkolenie „Zarządzanie zespołem” – 20 maja 2021r., godz. 8.30 -13.00

1. -Na czym polega zarządzanie zespołem
  2. -Funkcje kierownicze/liderskie- z która sobie dobrze radzisz?
  3. -Model Przywództwa sytuacyjnego wg. K. Blancharda – zasady
  4. -Zidentyfikowanie swojego stylu kierowania ludźmi oraz możliwości reagowania na pracownika/współpracownika
  5. -Motywujące udzielanie informacji zwrotnej: motywująca krytyka-komunikacja bez przemocy (NVC)

Szkolenie „Skuteczne rozwiązywanie konfliktów w pracy” – 21 maja 2021r., godz. 8.30 -15.00

1. -Konflikt – co to jest?
  2. -Zarządzanie konfliktami
  3. -Rozwiązywanie konfliktów

Szkolenia będą prowadzone w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy ZOOM Meeting

Rekrutacja odbywa się w terminie: 7/05/2021 – 13/05/2021; szczegóły znajdują się w Regulaminie rekrutacji.

Przewidywana liczba osób objętych wsparciem to:

• -Szkolenie „Komunikacja z pokoleniem Z” – 12 osób
  • -Szkolenie „Zarządzanie zespołem” – 12 osób
  • -Szkolenie „Skuteczne rozwiązywanie konfliktów w pracy” – 24 osoby

Zgłoszenia można dokonać poprzez uzupełnienie odpowiedniego Formularza zgłoszeniowego, a następnie przesłanie skanu zgłoszenia na skrzynkę mailową: perspektywy@pwsztar.edu.pl lub osobiście w Biurze Karier, Projektów i Współpracy PWSZ w Tarnowie (budynek C, pok. 300 e).

Dokumenty niezbędne do rekrutacji:

Dokumenty uzupełniane po zrekrutowaniu do grupy docelowej: