Rekrutacja na kurs SEP w grupie elektroenergetycznej G1 w zakresie eksploatacji (E)

Zapraszamy studentów Wydziału Politechnicznego PWSZ w Tarnowie do udziału w nieodpłatnym, certyfikowanym kursie specjalistycznym SEP w grupie elektroenergetycznej G1 w zakresie eksploatacji (E).

Kurs realizowany jest w ramach zadania „Moduł Podnoszenia Kompetencji. Certyfikowane kursy specjalistyczne” projektu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Oferta w semestrze zimowym 2019/2020 skierowana jest do studentów roku IV tj. semestru 7 studiów inżynierskich.

Kurs SEP w grupie elektroenergetycznej G1 w zakresie eksploatacji (E) obejmujący 20 godzin dydaktycznych, będzie się odbywać w małych, kilkunastu osobowych grupach.

Dla wszystkich studentów, po ukończeniu zajęć, zostanie sfinansowany egzamin końcowy pozwalający uzyskać uprawnienia elektroenergetyczne w grupie G1 w zakresie eksploatacji (E). Dodatkowo wszyscy studenci, po ukończeniu zajęć, otrzymają certyfikat potwierdzający udział w zajęciach.

ZAPISÓW można dokonywać wypełniając formularz rekrutacyjny on-line.

Rekrutacja odbywa się w terminie: 11/01/2020 – 14/01/2020.

Szczegóły znajdują się w regulaminie rekrutacji.

Rekrutacja w semestrze zimowym 2019/2020 dotyczy studentów semestru 7 kierunków prowadzonych w Wydziale Politechnicznym.

Termin i lokalizacja zajęć zostanie podana po uzgodnieniu z uczestnikami szkolenia.

Dokumenty do pobrania (w formacie PDF):